İDDMİB-İstanbul Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği tarafından, İKMİB-İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği ve ZUCDER-Zuccaciyeciler Derneği işbirliğinde yürütülen Türk Ev ve Mutfak Eşyaları Yurtdışı Pazarlama Takımı projemiz 2012 yılında faaliyetlerine başlamış ve 2015 yılında tamamlanmıştır.

 

Proje kapsamında Gerçekleştirilen Heyetler:

16-26 Eylül 2012
Brezilya-Uruguay-Şili

15-21 Haziran 2013
Japonya-G.Kore

10-20 Kasım 2013
Meksika-Panama-Kolombiya

23 Şubat- 01 Mart 2014
G. Afrika – Gana Heyeti

24 Mayıs–4 Haziran 2014
Malezya-Singapur-Endonezya

19–23 Temmuz 2014
ABD

13-20 Eylül 2014
Kanada Toronto-Montreal

17-21 Kasım 2014
Alım Heyeti

23-28 Kasım 2014
İsveç-Danimarka

16-20 Ocak 2015
İran

 

Katılımcı Listesi

DİRMA ADI WEB SİTESİ
3D Dekoratif Eşya San. ve Tic. Ltd. Şti. www.3dglassware.com
Akyüz Plastik San. ve Tic. A.Ş. www.akyuz.com.tr
Albayrak Melamin ve Plastik Mutfak Eşy. San. ve Tic.Ltd.Şti www.albayrakmelamin.com
Aniva Ev Ürünleri Metal San. Tic. ve Ltd. Şti www.aniva.com.tr
Ansan Metal ve Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. www.ansan.com.tr
Avşar Emaye San. ve Tic. A.Ş. www.avsar.com
Bora Plastik San. ve Tic. A.Ş. www.boraplastik.com.tr
Cenk Metal San. ve Tic. Ltd. Şti. www.cenkmetal.com
Çetin Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. www.cetinplastik.com
Ece Metal San. ve Tic. Ltd. Şti. www.ecemetal.com.tr
Emsan Mutfak Gereçleri San. ve Tic. A.Ş. www.emsan.com.tr
Fatih Plastik San. ve Tic. Ltd. Şti. www.fatihplastik.com
Gondol Plastik San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. www.gondolplastic.com
Gözde Plastik Kal. San. ve Tic. Ltd. Şti. www.bertone.com.tr
Hascevher Metal San. ve Tic. A.Ş. www.hascevher.com.tr
Hi-Paş Plastik Eşya Tic. ve San. Ltd. Şti www.evelin.com.tr
Külsan Melamin Plastik San. Tic. A.Ş. www.kulsan.com.tr
Lava Demir Çelik Döküm Dış Tic. A.Ş. www.lavametal.com.tr
Lüks Plastik İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. www.luxplastic.com
Mehtap Mutfak Eşyaları A.Ş. www.mehtap.com.tr
Narin Madeni Eşya San. ve Tic. Ltd. Şti. www.narinmetal.com
Özmet Endüstriyel Mutfak Cihazları San. ve Tic. A.Ş.
Paksan Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş. www.paksan.info
Savaşan Emaye ve Soba San. Ltd. Şti. www.savasan.com
Sem Plastik San. ve Tic. A.Ş. www.semplastik.com.tr
Solmazer Dış Tic. ve Makina San.Ltd.Şti. www.solmazer.com
Şensoy Madeni Eşya ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti. www.seden.com.tr
Teknotel Krom Ev Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. www.teknotel.com.tr
Titiz Plastik Dış Tic. ve San. Ltd. Şti. www.titizplastik.com
Üçsan Plastik ve Kalıp San. ve Tic. Ltd. Şti. www.ucsan.com.tr
Yeşilyayla Kesici Aletler Mad. Eşya İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti www.pirge.com

İlgili Fotoğraflar