Sosyal Medya

Hardware Eurasia 2022 Fuarı / Alım Heyeti

Hardware Eurasia 2022 Fuarı / Alım Heyeti
Buying Delegation

Hardware Eurasia 2022 Fuarı / Alım Heyeti

Hardware Eurasia 2022 Fuarı / Alım Heyeti

Sayın Üyemiz,

İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) tarafından 23-26 Mart 2022 tarihlerinde Tüyap’ta düzenlenecek Hardware Eurasia 2022* fuarına yurtdışından yabancı alıcıların ziyaret edecekleri ve Türk firmalarla birebir görüşme sağlayacakları, T.C. Ticaret Bakanlığı desteğiyle bir alım heyeti programı gerçekleştirilecektir.

Alım heyeti faaliyetlerinin daha verimli hale getirilmesi ve ülkemizin bu sektördeki en önemli uluslararası sektörel fuarına daha fazla profesyonel yabancı alıcının ziyaret edilmesini sağlamak maksadıyla, bahse konu fuara yurtdışından  davet edilecek firmalara, Türkiye’den firmalarımızın da katkı sağlaması amacıyla ulaşmak istedikleri ve/veya davet etmek istedikleri firma listelerini İDDMİB’e sunabileceklerdir.

Ticaret Bakanlığı’nın Sektörel Alım Heyeti faaliyeti desteklerinden faydalanılması için katılımcı Türk firmaların Bakanlığımızın Alım Heyetine yönelik kurallarına birebir uyması gerekmektedir. Bu kapsamda, Alım Heyeti’nin 2. gününde alıcıların konakladığı otelde (TÜYAP Palas Otel) kahvaltıdan sonra azami 2 saatlik bir B2B ikili iş görüşmeleri yapılacaktır. Ardından programın geri kalan kısmında alıcılar fuarı ziyaret edecektir.

Alım Heyetine katılım ücretsiz olup, heyet katılımcısı Türk firmaların İDDMİB koordinasyonunda heyet programına uymakla mükellef olacaktır.

Bu faaliyetimizde yer almak isteyen firmalarımızın ekteki Ek C-4 formunun ıslak imzalı ve kaşeli halini ayrıca yurtdışından davet edilmesinde fayda gördükleri firma iletişim bilgilerini [email protected] ve [email protected]  adreslerine e-posta vasıtasıyla 15 Aralık 2021 tarihine kadar iletmeleri gerekmektedir.

Not: Formdaki unvanlar ile DYS’de kayıtlı unvanınız ile birebir uymalıdır ve formlarda mutlaka imza yetkilisinin imzası ve firma kaşesi bulunmalıdır. DYS sisteminde imza sirkülerleriniz kayıtlı olduğundan mutlaka imza sirkülerinde yetkisi olanlar formları imzalamalıdır.

* Avrasya'nın Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia, Reed Tüyap'ın uluslararası fuarcılık deneyimi ve Hırdavat Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (HISİAD) sektörel gücü ile 23-26 Mart 2022 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

Endüstriyel Hırdavat, El Aletleri ve Genel Hırdavat, Mobilya ve Yapı Hırdavatı ana başlıklarında sektörün lider üreticilerini Tüyap çatısı altında buluşturacak. Avrasya Hırdavat Fuarı, 2020 yılında 200 ülkeye 4,35 milyon ton ihracat gerçekleştirerek, 8.3 milyar dolar gelir elde eden sektörün, 2022 yılında ihracat hedeflerini daha da yükseltmesine katkı sağlayacak.

Site Design & Technology by
http://sirius.com.tr/