Sosyal Medya

Demir ve Demir Dışı Metaller Sektörü Suudi Arabistan/Riyad Sektörel Ticaret Heyeti

Demir ve Demir Dışı Metaller Sektörü Suudi Arabistan/Riyad Sektörel Ticaret Heyeti
Trade Delegation

Demir ve Demir Dışı Metaller Sektörü Suudi Arabistan/Riyad Sektörel Ticaret Heyeti

Demir ve Demir Dışı Metaller Sektörü Suudi Arabistan/Riyad Sektörel Ticaret Heyeti

Sayın Üyemiz,

Birliğimiz organizasyonunda, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın onaylaması durumunda, 25-28 Şubat 2024 tarihleri arasında Suudi Arabistan-Riyad’a yönelik olarak Sektörel Ticaret Heyeti organizasyonu gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Bu çerçevede, ilk olarak Riyad’da ikili iş görüşmeleri daha sonra da pazar inceleme ziyaretleri yapılması planlanmaktadır. Bahse konu ticaret heyetine katılmak isteyen firmalarımızın ekte yer alan başvuru formlarını, sonradan orjinalleri teslim edilmek üzere, eksiksiz olarak doldurup 31 Ekim 2023 Salı 17:30’a kadar Birliğimize e-posta vasıtasıyla [email protected] mail adresine iletmeleri ve başvuru formu linkini doldurmaları hususunda bilgilerini ve gereğini rica ederim.


Önemli Not: Katılımcı Türk firmalarının sayısında toplam katılımda kontenjan bulunmaktadır. Aşağıdaki linkte bulunan başvuru formunun doldurulması suretiyle yapılacak başvurunun zamanı, katılım bedelinin yatırılması ve başvuru formlarının tarafımıza zamanında iletilmesi hususlarına göre başvurular değerlendirilip kabul edilecektir. Bahse konu heyete katılabilmek için firmanın Destek Yönetim Sistemi’ne (DYS) kaydını tamamlamış olması gerekmektedir.

Başvuru: İlk aşamada aşağıda bulunan başvuru formu doldurulmalı ve EK A-1 formu doldurularak imza sirküleri ile birlikte e-posta olarak ([email protected]) Birliğimize gönderilmelidir. Bu formları müteakip Taahhütname ve KVKK Rıza Formu da e-posta yoluyla gönderilebilir. Daha sonra evrak asıllarının da gönderilmesi gerekecektir.

Belgelerin Linki: https://tinyurl.com/nfn6phuj

Başvuru Linki: https://tinyurl.com/riyadticaretheyeti

İletişim için: Özgür UÇAN - Uzman Yardımcısı

Tel: 0212 454 05 63, +90 549 798 36 82

Mail: [email protected]

Adres: Yenibosna Merkez Mahallesi Sanayi Caddesi No:3 Dış Ticaret Kompleksi A Blok 2. Kat P.K.34197 Bahçelievler/İSTANBUL


Banka Bilgileri: Alıcı Adı: İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği

Banka: Vakıflar Bankası - İstanbul Güneşli Şb. (383)

USD IBAN: TR36 0001 5001 5804 8000 6451 37

USD Hesap No: 00158048000645137

Havale açıklaması: "Suudi Arabistan DDŞ Sektörel Ticaret Heyeti"

Katılım ücreti: 1. temsilci için 5.250 USD - 2. temsilci için 4.350 USD

Site Design & Technology by
http://sirius.com.tr/