Sosyal Medya

The Inspired Home Show - IHS 2024 Fuar Duyurusu Hk

The Inspired Home Show - IHS 2024 Fuar Duyurusu Hk
National Participation

The Inspired Home Show - IHS 2024 Fuar Duyurusu Hk

The Inspired Home Show - IHS 2024 Fuar Duyurusu Hk

Sayın Üyemiz,

 

Türk Ev ve Mutfak Eşyaları sektörünün ihracat artışı ve pazar çeşitliliğinin sağlanmasına hizmet etmek üzere önemli uluslararası fuarlarda milli katılım organizasyonları düzenlenmekte olup T.C. Ticaret Bakanlığı'ndan onay alınması durumunda 2024 yılında 17-19 Mart 2024 tarihleri arasında Şikago ABD’de düzenlenecek olan The Inspired Home Show – IHS fuarının ülkemiz milli katılım organizasyonunun Birliğimizce gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

 

Söz konusu fuara Birliğimiz organizasyonu altında katılmak isteyen firmalarımızın aşağıda yer alan ilgili bağlantıda bulunan formu doldurup katılım şartlarını kabul ederek ve yine aşağıda yer alan bilgilere göre katılım bedeli ön ödemesinin yatırıldığını gösterir banka dekontunu en geç 15 Eylül 2023 Cuma günü saat 17:30'a kadar Birliğimiz Metaller Sektör Şubesi'ne (E-mail: [email protected]) göndermelerini rica ederim.

 

 

Katılım Bedeli

2023 Desteğe Esas Tutar*

Katılım Avansı Tutarı

Başvuru Linki

IHS 2024

1200 $/m2

12.657 TL

m2 başına 400 $

https://bit.ly/IHS2024

M2 Katılım Bedeli; Yer Kirası, Standart Stant Konstrüksiyonu, Standa Teslim  Nakliye Hizmeti (gidiş-dönüş) ve Boş Kap Depolama, Fuar Alanı Tanıtım, Katılımcı Broşürü, Basılı Malzemeler ve PR Çalışmaları, Elektrik Bağlantı Ücretleri ve Temizlik hizmetlerini kapsamaktadır.
Catering hizmeti verilmeyecektir.

$ HESABI:
İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği
Vakıflar Bankası - İstanbul Güneşli Şb. (383)
IBAN: TR36 0001 5001 5804 8000 6451 37

 

Not: *2024 yılında gerçekleşecek fuarlar için destek tutarları Bakanlığın internet sitesinde ayrıca açıklanacaktır.

** TL ödeme kabul edilmeyecek olup ödemelerin USD yapılması gerekmektedir. Talep edilen m2 başına uygulanan katılım avansının yatırılmaması durumunda başvuru geçerli sayılmayacak ve yer tahsisi yapılmayacaktır. Dekont açıklamasına başvuru yapılan fuarın ismi yazılmalıdır.

***Birliğimize ayrılan alana göre, talep edilen m2’lerde değişiklik yapılabilecektir. Hol ve stant büyüklüklerine göre yer tahsisleri; başvuruda bulunan firmaların önceki senelerde fuarlara Birliğimiz ile katılma sıklığı, avans tutarlarını yatırmış olmaları, sektör, Birliğimize üyelik durumları gibi kriterler göz önünde bulundurularak Birliğimizce yapılacak olup takdir hakkı Birliğimize aittir.

**** Fuardan 2 ay önce ödemesini tamamlamayan firmalara yer verilmeyecektir.

 

 

Site Design & Technology by
http://sirius.com.tr/